BONGO.PL - NAJLEPSZY HEADSHOP W POLSCE - THE BEST HEADSHOP IN POLAND        

Bonga z filtracją marki CHONGZ

Wśród wielu boniów, jakie znajdziesz w naszej ofercie, dostępne są m.in. fajki od firmy CHONGZ. Bonga z filtracją tego producenta nie tylko gwarantują satysfakcjonujące palenie z bardziej aksamitnym dymem. Oprócz tego charakteryzują się unikatowym designem, jaki z pewnością każdy doświadczony palacz i amator docenią. Bonga szklane tej marki to istne arcydzieła, które będą przykuwały uwagę – zarówno podczas samego palenia, jak i wtedy, gdy będą stały nieużywane na półce. Sprawdź je sam i przekonaj się, czemu miłośnicy bakania tak chętnie po nie sięgają!

Bonga z filtracją – jakie mają zalety?

Każde bonio jest fajne. Dla jednych jednak bonga z filtracją są fajniejsze. Czemu? Wszystko ze względu na fakt, że dym ulega w nich lepszemu opracowaniu, nim trafi do płuc. Jak z pewnością wiesz, filtrowanie oparów z płonącego suszu odbywa się w wodzie. To dlatego, że wiele substancji, znajdujących się w nich, w tym też te smoliste, łatwo się w niej rozpuszczają. Tym samym przy paleniu normalnej fajki już cieszysz się czystszą inhalacją. Bonga z filtracją jednak przenoszą bakanie na wyższy poziom.

Wszystko dlatego, że oprócz filtrowania z pomocą wody, wykorzystują system specjalnych filtrów. Mają one najczęściej formę drobnej siateczki lub tzw. plastra miodu, przez który przeciska się dym. To sprawia, że staje się on jeszcze gładszy i daje przyjemniejsze odczucia. Miłośnicy palenia z takich boniów mówią o tym, że dym staje się bardziej aksamitny. Trudno się z tym nie zgodzić, tym bardziej, jeśli wybiera się produkty marki CHONGZ!

CHONGZ – czyli producent doskonałych bong z filtracją

To, co zasługuje na szczególną uwagę, jeśli chodzi o produkty tego producenta, to ich unikatowy design. Owszem, w ofercie znajdziesz też prostsze bonga z filtracją tej firmy. Jednak wiele z nich przybiera najbardziej zaskakujące kształty, jakie można sobie wyobrazić. Bo co powiesz na bonio przypominające pistolet kosmitów? Albo inne, w równie wymyślnych kształtach? Gwarantujemy, że wybierając te fajki, będziesz więcej niż zadowolony.

Dołącz już teraz do Klientów BONGO.pl – kup bongo z filtracją!

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem własnego bonia – w sklepie BONGO.pl znajdziesz mnóstwo różnych propozycji. Te od firmy CHONGZ to tylko część naszej oferty. Możesz także sprawdzić artykuły różnych innych firm, w tym Grace Glass czy Boost Oryginal, wśród których również wyszukasz bonga z filtracją. Masz wątpliwości? Chcesz dowiedzieć się więcej o wybranym produkcie? Albo raczej szukasz innych akcesoriów jak np. młynek do suszu? Nie wahaj się! Napisz do nas!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl