BONGO.PL - NAJLEPSZY HEADSHOP W POLSCE - THE BEST HEADSHOP IN POLAND        

Lufki i fifki - Niska cena

Zadowolenie naszych klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu, postanowiliśmy sami zająć się produkcją lufek, w ten sposób większość produktów tej kategorii wytwarzamy u siebie i jesteśmy w stanie zagwarantować najlepszą cenę i nienaganną jakość. Jeżeli szukasz cygarniczki, podstawowej fifki, artystycznych fajek,  grubych BOWL'i lub snuffów do wciągania tabaki – znajdziesz je u nas. Nieustannie rozszerzamy ofertę, nasze nowości to tradycyjne fajki drewniane i wytrzymałe lufki metalowe.

Lufki (fifki) w niskiej cenie - Sklep online

Lufki – podręczny sprzęt do palenia

Nie zawsze można mieć bongo czy shishę pod ręką, ale wtedy na szczęście sytuację ratują lufki. Te małe, niepozorne akcesoria stanowią doskonałe uzupełnienie kolekcji każdego palacza. Większość ich wariantów łatwo mieści się w kieszeni, gwarantując swojemu właścicielowi możliwość rozkoszowania się ulubionym suszem w dowolnym miejscu. Lufka daje też zupełnie inne wrażenia z palenia. Ciepły dym jest bardziej wyrazisty, zapewnia nie tylko mocne działanie tytoniu czy innych ziół, ale i lepsze wrażenia smakowe. Jeśli interesuje Cię fifka – znajdziesz ją w naszym asortymencie!

Lufka – czyli jak łatwo palić swój ulubiony susz

To, co odróżnia lufki od innych akcesoriów do palenia, to nie tylko gabaryty i kształt, ale i sposób, w jaki się z niej korzysta. Bonga i fajki wodne zwykle wykorzystują dodatkowo jakiś płyn czy inne „chłodziwo”, które dodatkowo filtruje dym, obniżając przede wszystkim jego temperaturę. Lufka działa zgoła inaczej. Tutaj nie ma specjalnej komory, gdzie opary by się gromadziły i chłodziły, a między ustami i cybuchem, ustawionym względem reszty najczęściej prostopadle (nieco rzadziej – stanowi przedłużenie akcesorium) jest kilka-kilkanaście centymetrów pustej przestrzeni. Tym samym użytkownik zaciąga się ciepłym dymem.

Prosta konstrukcja zwykle obejmuje również sprzęgło – najczęściej specjalną dziurkę doprowadzającą powietrze do płonącego suszu, a gdy się ją zatka – pozwala na zaciągnięcie się. Choć budowa lufki jest nieskomplikowana, wcale nie oznacza, że artykuły te są nudne!

Fifki, które przyciągają uwagę

Wśród prezentowanych produktów znajdziesz najróżniejsze lufki, cechujące się zróżnicowanym designem. Mamy propozycje zarówno dla zwolenników prostych akcesoriów, przypominających budową zwykłe fajki, jak i dla tych, którzy nieodłącznie kojarzą palenie z doskonałą, często psotną rozrywką. Co sprzyja świetnej zabawie jak nie lufka z podkręconymi do góry wąsami, w kształcie czerepu jokera czy z roześmianym rastamanem? Dla odważniejszych mamy akcesoria z odrobiną nagości – zarówno żeńskiej, jak i męskiej. Taka fifka więc z całą pewnością przyciągnie uwagę każdego, kto ją zobaczy.

Z czego się je produkuje? Dużą popularnością cieszą się modele takie jak fifki szklane, ale nie brak też zwolenników akrylowych fifek. Dla fanów klasyki zdecydowanie najlepsze będą produkty z lufki z drewna, często bogato zdobione, co tylko dodaje im atrakcyjnego wyglądu.

Znajdź idealną lufkę dla siebie

Jeśli potrzebna jest Ci dobra lufka – zdecydowanie znajdziesz taką w naszym asortymencie. Prezentowany tu katalog z pewnością przypadnie Ci do gustu. Dodatkowo możemy zaproponować je w atrakcyjnych cenach. Pamiętaj – dobra fifka tylko w BONGO.pl! A jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów – zachęcamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl