Uszczelka do bong akrylowych pod podstawkę 30 mm

Uszczelka do bong akrylowych pod podstawkę 30 mm

SA-195
2,00 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni 2,00 zł
 Oceny i opinie klientów
Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
Produkt może być dostarczony do 24h od zamówienia w dni robocze!

Niezawodna szczelność dla Twojego bonga

Uszczelka o średnicy 30 mm to kluczowy element zapewniający szczelność w bongach akrylowych. Dzięki niej unikniesz niepożądanych wycieków, co przekłada się na lepsze doznania podczas użytkowania. Precyzyjne dopasowanie do podstawki gwarantuje stabilność konstrukcji i komfort podczas każdej sesji.

39 produkty
Ilość
Dostępny w magazynie

Wysoka jakość materiałów i trwałość

Wykonana z elastycznej i wytrzymałej gumy, uszczelka charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wilgoci. Jej trwałość zapewnia długotrwałe użytkowanie bez konieczności częstej wymiany. Materiał nie wpływa na smak dymu, co pozwala cieszyć się czystym aromatem ulubionych ziół.


Łatwość montażu i uniwersalność

Uszczelka jest prosta w montażu i pasuje do większości bong akrylowych dostępnych na rynku. Jej standardowy rozmiar 30 mm sprawia, że jest kompatybilna z wieloma modelami, co czyni ją uniwersalnym rozwiązaniem dla każdego użytkownika. Dzięki niej Twoje bongo będzie działać sprawnie i bezproblemowo przez długi czas.

SA-195

Konkretne zamówienie

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także:

 Recenzje

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję !